پک نخ لیفت اسکین سیستم

 • شامل 10 بسته 12 تایی نخ
 • اسپری فعال و تقویت کننده
 • Plump HA5
 • درمان چین و چروک
 • پوست هایی که خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده اند
 • استفاده از روش غیر تهاجمی
 • آبرسانی قدرتمند
 • صافی، درخشندگی و استحکام پوست
 • رفع افتادگی پوست
 • اثر سفت کنندگی و لیفتینگ سریع
 • پرکنندگی دائمی خطوط

ناموجود

8,650,000 تومان

شناسه محصول: 2151 دسته: ,

نخ لیفت و پرکننده اسکین سیستم؛ معجزه ای در پر کردن خطوط و چروک پوست

پک نخ لیفت جزو جدیدترین محصولات کمپانی ایتالیایی بوده و پس از تحقیقات و آزمایشات بسیاری که روی آن صورت گرفته، اکنون در دسترس تمام کسانی است که در هر سنی و با هرنوعی از چین و چروک و خطوط روی پوست گرانبهای خود در کشمکش هستند. در طول سال های گذشته محصولات و دستگاه های مختلفی برای رفع چین و چروک معرفی شده اند و هرکدام دارای نقاط ضعف و قوت بخصوص هستند. در گذشته نه چندان دور محصولات از بین برنده خطوط پوست صورت به شکل ورقه ای طراحی می شدند و محصول اکتیواتور در مواجهه با ورقه، قدرت جذب آن را فعال کرده و درمان آغاز می شد.

محصول پک نخ اسکین سیستم با رفع تمام نقصان ها و طراحی مدرن که برای تک تک چروک ها می توان از نخ ها استفاده نمود، آمده تا درمانی همیشگی و قدرتمند برای ما انجام دهد و نگرانی که اکثر افراد در مورد ایجینگ دارند را از بین ببرد. پیش از آنکه به طور دقیق این محصول با ارزش را بشناسیم پیشنهاد می کنم ویدئوی زیر را مشاهده نموده و قدرت تاثیرگذاری پک نخ های اسکین سیستم ایتالیا را لمس کنید:

همانطور که مشاهده کردید این محصول به معنای واقعی کلمه، چین و چروک ها و خطوط اخم، خنده و… را با معجزه از بین می برد. نکته بسیار مهم و وجه تمایز این نخ ها، غیر تهاجمی بودن این روش درمانی بوده که بر خلاف دستگاه ها و سایر روش ها مانند بوتاکس که روش های تهاجمی هستند، هیچگونه دردی ندارد. همچنین روش های تهاجمی مستلزم دخالت پزشک، عوارض، مراقبت های پس از درمان و اعمال هزینه های به نسبت سنگین هستند. علاوه بر تمام موارد ذکر شده، ماندگاری و کیفیت روش های تهاجمی به موارد متعددی وابسته است و این شرایط را سخت تر می کند. اما برای حل این مشکلات در قسمت بعد به طور کامل به جزئیات عملکرد این محصول میپردازیم، با ما همراه باشید:

نخ لیفت یا پرکننده چیست و چگونه عمل می کند؟

سوالی پیش آمده این است که این محصول از چه موادی تشکیل شده و چگونه باعث حل مشکل خطوط و چین و چروک می شود؟ یکی از مهمترین شاخصه های نخ جوانساز، هیالورنیک اسید استفاده شده در این محصول برای آبرسانی قدرتمند پوست است. اما این هیالورونیک اسید عملکرد متفاوتی با انواع دیگر این اسید دارد؛ به این شکل که با وزن های ملکولی مختلف لایه های مختلف پوست را مورد درمان قرار داده و آب رسانی کاملا متفاوتی نسبت به سایر محصولات آب رسان به ارمغان می آورد.

این محصول سه قسمتی است، قسمت اول پک نخ ها (۱۰ بسته ۱۲ تایی نخ) هستند، قسمت دوم اسپری فعال کننده و تقویت کننده نخ ها (100 میلی لیتر) که وظیفه اکتیواسیون را بر عهده داشته و قسمت سوم سرم HA5.

موضوع آب رسانی و تحریک کلاژن سازی به همینجا ختم نمی شود؛ پپتایدهایی که در اکثر محصولات اسکین سیستم مورد استفاده قرار می گیرد نیز باعث تقویت و اثربخشی بهتر روند کلاژن سازی پوست می شود و با رعایت جلسات منظم استفاده از این محصولات به طور قطع جوان سازی و شادابی پوست را مشاهده خواهید کرد. قرار گرفتن نخ روی پوست و فعال شدن آن به وسیله اسپری باعث حل شدن نخ ها شده و با تحریک فیبروبلاست ها قابلیت نفوذ به لایه درم را پیدا می کنند و با افزایش آبرسانی، بازسازی روند کلاژن سازی و سازماندهی مجدد الیاف الستیک، چین و چروک ها را شل کرده و بافت های آسیب دیده یا ضعیف شده را حجیم کرده و یاعث صافی، درخشندگی و استحکام آن می شود.

در این ویدئو نیز می توانید تاثیر درمان با نخ لیفت را به صورت قبل و بعد مشاهده کنید:

 

نخ های لیفت از الیاف ابریشم، بیوپپتیدها، کلاژن و پروتئین های گیاهی هیدرولیز شده تشکیل شده اند. (برای کسانی که علاقه مند هستند تا تمام مواد تشکیل دهنده این محصول را بشناسند در انتهای پارگراف لیست کامل این مواد قرار دارد)

نحوه استفاده از این محصول در ویدئو ابتدای مطلب قرار دارد ولی توضیح کاملتر آن در قسمت بعد قرار خواهد گرفت. در پایان این قسمت قصد داریم تمام خصوصیات و عملکرد های پک نخ اسکین سیستم را بیان کنیم:

 • درمان چین و چروک
 • پوست هایی که خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده اند
 • آبرسانی قدرتمند
 • صافی، درخشندگی و استحکام پوست
 • رفع افتادگی پوست
 • اثر سفت کنندگی و لیفتینگ سریع
 • پرکنندگی دائمی خطوط

نخ لیفت و پرکننده اسکین سیستم؛ معجزه ای در پر کردن خطوط و چروک پوست

این محصول به خودی خود تمام عملکردهای لازم را خواهد داشت و بعد از چند جلسه درمان منظم، قطعا به پوست مورد نظر خود خواهید رسید. اما افرادی هستند که به دنبال هم افزایی محصولات هستند و می خواهند تاثیرگذاری درمان خود را چند برابر کنند. برای این منظور می توانید پیش از قرار دادن نخ ها روی چین و چروک با چند قطره Plump HA5 که حاوی هیالورنیک اسید بسیار غلیظ است و به طور تخصصی به این دزمان کمک می کند؛ پوست را آغشته نموده و سپس ادامه درمان را انجام دهید تا عملکردی چندین برابر بهتر را تجربه کنید.

جزئیات مواد تشکیل دهنده نخ و اسپری اکتیو

نخ لیفت: Hydrolyzed vegetable protein, Hydrolyzed collagen, Centella asiatica extract, Hydrolyzed silk gland extract, Hydrolyzed swiftlet nest extract, Oligopeptide-1 Oligopeptide-2

اسپری فعال کننده: Aqua, Polysorbate 20, Glycerin, Hydrolyzed glycosaminoglycans, Sodium hyaluronate, Hyaluronic acid, Hydrolyzed hyaluronic acid, Sodium hyaluronate crosspolymer, Nonapeptide-1, Raspberry ketone, Benzylium alcohol, Sodium collagen, Solfagen, PC alcohol Lactic acid, Potassium sorbate, Propanediol, Phenoxyethanol, Sodium phosphate, PEG-40 hydrogenated castor oil, Trideceth-9, Imidazolidinyl urea, Sodium citrate, Benzyl glycol, Citric acid, Ethylhexylglycerhate, Caprylyl glycol, Chlorphenospin, Disodium phosphate

نحوه استفاده از پک نخ لیفت و پرکننده چروک

تا اینجای متن با مواد تشکیل دهنده و نحوه اثربخشی این پکیج نخ به طور کامل آشنا شدیم. همچنین در ویدئو ابتدای متن با نحوه استفاده آن نیز آشنا شدیم و اکنون می دانیم نخ لیفت چگونه چروک ها و خطوط پوست صورت را پر می کند. در این قسمت می خواهیم به طور مفصل تر در مورد نحوه استفاده از این پک صحبت کنیم:

 • مرحله اول؛ برای تمام درمان های پوستی و فیشیال ها یکسان است؛ پاکسازی پوست را به طور کامل با تونر و شیرپاک کن انجام می دهیم.
 • مرحله دوم؛ لایه برداری کامل و عمیق صورت، گردن و دکلته است. لایه برداری و از بین بردن سلول های مرده علاوه بر اینکه ظاهر پوست را شفاف می سازد، چروک ها و خطوط را نیز آماده درمان اصلی با نخ لیفت می کند.
 • مرحله سوم؛ به صورت آپشنال بوده و می توانبد به هر نحوی که راحت هستید، انجام دهید. پس از پاکسازی و لایه برداری با استفاده از یک حوله گرم یا بخار آب پوست را برای جذب و درمان آماده می کنیم.
 • مرحله چهارم؛ استفاده از Pulmp HA5 است که باعث هم افزایی دو محصول شده و نتیجه چندین برابر بهتر دریافت خواهید کرد. با توجه به غلظت بالای محصولات لاین شاک اکشن اسکین سیستم، تنها چند قطره برای آغشته کردن ناحیه ی مورد نظر کافی است.
 • مرحله پنجم؛ نخ را مستقیم و به طور دقیق روی چروک از ابتدا تا انتها قرار دهید. برای چروک های کوتاه تر توصیه می شود به اندازه مورد نظر نخ را قطع کنید همچنین اگر چروک از نخ بلندتر بود می توانید از نخ دیگر استفاده کنید و برش لازم را انجام دهید.
 • مرحله ششم؛ پس از قرار دادن نخ ها روی چروک، اسپری بوستر بوتاکس را روی آنها اسپری کنید تا نخ ها را فعال و حل کند. نخ های حل شده به داخل بافت ها نفوذ می کنند و تمام اجزای آنها (کلاژن و پپتیدها) را همراه با مواد فعال موجود در اسپری (هیالومتریکس، کلاژن و بیوپپتیدها) آزاد می کنند.
 • 5 دقیقه به پوست استراحت دهید تا رشته ها کاملا حل شوند؛ همچنین می توانید با ماساژ دادن قسمت مورد نظر به جذب و نفوذ مواد کمک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پک نخ لیفت و جوانساز، سایر محصولات اسکین سیستم و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره 09120695924 واحد اسکین سیستم گروه پزشکی کالامدیکال تماس حاصل فرمایید. از شنبه تا پنج شنبه به استثنای روزهای تعطیل پاسخگوی شما عزیزان هستیم. میزبانی از شما افتخار ماست..

پکیج نخ لیفت

پکیج 10×12عددی نخ + اسپری اکتیو, پکیج 10×12عددی نخ + اسپری اکتیو + Plump HA5

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پک نخ لیفت اسکین سیستم”