پلاسما سرد ضد جوش

4,200,000 تومان

شناسه محصول: 2088 دسته: ,
 • درمان آکنه
 • سفتی پوست
 • ترمیم قسمت های آسیب دیده
 • درمان پیگمنتاسیون
 • ضدعفونی و از بین بردن باکتری ها
 • بهبود رنگ و تناژ پوست
 • درمان خطوط، چین و چروک ها
 • لیفت و بازسازی بدون تخریب پوست
 • افزایش آبرسانی 
 • از بین برنده اسکار و ترک های پوست

 

پلاسمای سرد برای پوست با عملکرد ضد جوش

پلاسمای سرد برای پوست با عملکرد ضد جوش

دستگاه پلاسما سرد ضد جوش، راه حلی بسیار مناسب برای درمان مشکلات و ضایعات پوستی و همچنین کنترل و از بین بردن جوش است. اما پلاسمای سرد چیست و چگونه عمل می کند؟ در ادامه متن با ما همراه باشید تا این دستگاه کارآمد را بهتر بشناسیم:

برای شروع بهتر است ابتدا به این موضوع اشاره کنیم که پلاسما چیست؟ پلاسما، لیزر، امواج رادیویی، امواج فراصوت یا ذرات نور نیست. بلکه حالت چهارمی از ماده است که با گاز، مایعات و جامدات تفاوت داشته و در زبان ساده تر می توان گفت یک گاز به خصوص است که به شدت تفکیک و جداسازی شده است. حال که با ماهیت پلاسما آشنا شدیم می توانیم از طرز کار این دستگاه صحبت کنیم.

عملکرد پلاسمای سرد اینگونه است که بر روی غشای باکتری ها تاثیر می گذارد و موجب آسیب به اجزای تشکیل دهنده غشای سلولی، تخریب لیپوپروتین ها و لیپوپلی ساکاریدهای موجود در غشا می شود (موارد ذکر شده از مواد تشکیل دهنده یک باکتری است که با قرار گرفتن روی پوست باعث ایجاد مشکلات پوستی خواهد شد). با روی دادن این سلسله اتفاقات مرگ سلول ها رخ می دهد و کشته شدن باکتری ها، قارچ ها و شپش ها را در پی خواهیم داشت. این پیامد در بازه زمانی بسیار کوتاهی شکل می گیرد و این امر باعث شده تا از بروز التهابات پوستی جلوگیری کند که در نهایت تاثیر بزرگ و آشکاری بر آکنه ها دارد.

نکته قابل توجه در این قسمت این است که پس از اتمام درمان هیچگونه اثر منفی و آلودگی بر روی پوست باقی نخواهد ماند؛ موردی که به صورت محدود در بین دستگاه ها و محصولات مشابه دیده می شود، بدین علت که پایه و ترکیب آن ها شیمیایی است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه پلاسما ضدجوش و همچنین ارتباط با واحد پشتیبانی شرکت کالامدیکال می توانید از این لینک استفاده نمایید. راه های متنوع ارتباط با در صفحه مورد نظر قراره گرفته است. میزبانی از شما عزیزان همراه باعث افتخار ما است.

ویژگی های پلاسمای ضد جوش

در بالا به طور کلی با مفهوم پلاسما و نحوه عملکرد این دستگاه آشنا شدیم. حال در این قسمت می خواهیم به طور ریز و دقیق به بررسی کارایی و ویژگی های پلاسمای سرد ضد جوش بپردازیم. مطالعه این بخش هر آنچه که برای شناخت عملکرد این دستگاه محبوب نیاز دارید را در اختیارتان قرار خواهد داد:

 • افزایش قدرت نفوذ موثر

پلاسمای سرد به سرعت سلول های اپیدرمی پوست را فعال کرده و خاصیت هیدراتاسیون پوست (جذب آب) را افزایش می دهد. در نتیجه به سایر مولکول ها و ترکیبات کمک می کند تا به ترکیبات فعال مواد مغذی اتصال پیدا کنند. این امر باعث شده تا به طور کامل جذب پوست شوند و در نهایت وضعیت کلی پوست را بهبود بخشیده و موجب درخشندگی هرچه بیشتر آن شوند.

برای استفاده هر چه بهتر از این خاصیت دستگاه پلاسما در طول روند درمان، از محصولاتی نظیر بوسترها و مواد موثره استفاده می کنیم. برای جذب و تاثیرپذیری هرچه بهتر آن باید این مواد از کمی قبل تر داخل پوست تزریق شده باشند تا بهترین نتیجه را برای شما داشته باشند. پلاسمای سرد علاوه بر اینکه به جذب عادی پوست کمک می کند، قدرت نفوذ را نیز افزایش داده و لایه های عمیق تر پوست مانند درم نیز بهره خواهند برد. این مورد در طول زمان باعث جوانسازی و سلامت ماندن پوست ارزشمند شما خواهد شد.

در گذشته نه چندان دور این عمل به وسیله تزریق یا ایمپلنت به کمک میکرونیدلینگ شکل می گرفت اما با دستیابی به تکنولوژی پلاسما، تحقیقات نشان می دهد که این روش در مقایسه با میکرونیدلینگ، میزان جذب را تا 12 برابر افزایش می دهد.

نحوه کار با پلاسمای سرد ضد جوش

 • بهبود انعطاف پذیری پوست و ضدپیری

پلاسما روش درمانی بسیار موثر با عملکرد تضمینی برای جوانسازی پوست است که نیازی به جراحی و استراحت پس از درمان ندارد. این عدم نیاز به دوره نقاهت و همچنین کارایی آن برای جوانسازی و خاصیت ضد پیری، باعث شده تا پلاسما سرد ضد جوش طرفداران زیادی داشته باشد. تکنولوژی پلاسما به طور مستقیم تولید کلاژن و بازسازی سلولی را افزایش می دهد. در نتیجه سفت شدن پوست و همچنین حالت گرفتن و انعطاف آن را در پی خواهیم داشت. برای درک بهتر این مسئله بهتر است به این موضوع اشاره کنیم که مطالعات نشان می دهند پس از یک بار درمان افزایش % 14.9 در تراکم پوستی ایجاد می شود! همچنین افزایش %60 میزان رطوبت پوست پس از گذشت دو هفته، بر طرف شدن تاثیرات پیری، خطوط ریز و چین و چروک ها تا %29؛ بهبود تراکم بافت پوست تا %14 و افزایش انعطاف پذیری لایه داخلی پوست تا %11 پس از گذشت چهار هفته از دیگر تاثیراتی است که می توانیم از دستگاه پلاسما سرد انتظار داشته باشیم.

 • آکنه و هموروئید

لایه برداری پوست به واسطه پلاسما جوش تاثیر چشمگیری بر جلوگیری و از بین رفتن آکنه ها دارد. به طوری که 75 درصد باکتری های مسبب آکنه و خصوصا آکنه های التهابی را از بین می برد. همچنین مانع از ترشح چربی در پوست شده که این امر موجب می شود تا وضعیت پوست مناسب بماند.

اگر بخواهیم به طور تخصصی با این عملکرد آشنا شویم باید بدانیم که دوش پلاسما از طریق مهار تولید ملانین، تاثیر ضدپیگمانی دارد. پیگمان می تواند لکه ها یا نشانه های تیره ای روی پوست ایجاد کند که به طور قطع دلخواه هیچکس نیست. پلاسما سرد علاوه بر مهار ملانین، موجب افزایش جذب کلی پوست شده که در نتیجه آن، تاثیر محصولات روشن کننده که برای مهار تولید ملانین استفاده می شود را تشدید می کند.

همچنین این تکنولوژی پوست را استریل می کند و به علت خاصیت ضدالتهابی، تولید سبوم در پوست را تا %25 کاهش می دهد. پس از انجام درمان با این روش می توانید انتظار تسکین وضعیت آکنه ها و پوست و همچنین تحریک روند ترمیم پوست را انتظار داشته باشید.

دستگاه پلاسما سرد ضد جوش

نحوه کار با پلاسمای سرد ضد جوش

درمان با پلاسما یک از سریع ترین روش های درمانی برای پوست شما است. اگر زمانی برای پاک کردن آرایش صرف نکنید و از قبل آماده باشید مدت زمان درمان 30 دقیقه یا در نهایت 40 دقیقه خواهد بود. همچنین پس از درمان نباید به مدت 12 ساعت از مواد آرایشی استفاده کنید. دلیل این موضوع این است که پس از اتمام درمان پوست شما به فرایند جذب مواد ادامه خواهد داد، بنابراین مشخص است که استفاده از این لوازم چقدر می توانید مضر و خطرناک باشد.

به طور کلی برای درمان آکنه دو بار ویزیت در هفته و برای جوان سازی مجدد پوست هر ماه یک جلسه درمان توصیه شده است. اما این یک دستور العمل کلی بوده و نظر نهایی را پزشک معالج برای هر بیمار به طور مجزا تجویز می کند. در ادامه خلاصه ای از عملکرد های کلی پلاسما سر ضد جوش که در قسمت های قبل بیان شد، گردآوری شده که می توانید از آن استفاده کنید:

 • درمان آکنه
 • سفتی پوست
 • ترمیم قسمت های آسیب دیده
 • درمان پیگمنتاسیون
 • ضدعفونی و از بین بردن باکتری ها
 • بهبود رنگ و تناژ پوست
 • درمان خطوط، چین و چروک ها
 • لیفت و بازسازی بدون تخریب پوست
 • افزایش آبرسانی
 • از بین برنده اسکار و ترک های پوست

دستگاه پلاسمای سرد برای پوست با عملکرد ضد جوش دارای گارانتی معتبر یک ساله می باشد. خریدی آسان و با خیالی آسوده را می توانید با کالامدیکال تجربه کنید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پلاسما سرد ضد جوش”