چرا فیشال پوست؟

در شلوغی دنیای مدرن، بشر امروز ساعات بسیاری از روز را در خارج از منزل و در حال فعالیت و تلاش میگذراند. انواع و اقسام آلودگی های محیطی اعم از جسمی و روحی به صورت مداوم به سوی ما گسیل می گردد. پوست به عنوان بزرگترین عضو بدن و اولین سپر دفاعی آن، ما را در برابر این بمباران همیشگی محافظت می نماید.

پوست به عنوان یک زره پوش قدرتمند، برای حفاظت از بدن، نیازمند آمادگی لازم و تسلیحات مناسب جهت مقابله با آسیب ها می باشد. که این آمادگی، در قالب مراقبت های پوستی به آن می رسد.

از این روی بحث مراقبت های پوستی، نه تنها به عنوان یک فعالیت لوکس که به عنوان یکی از اصلی ترین فاکتورهای سلامت دسته بندی شده و نیاز به پرداختن به آن به صورت علمی و آکادمیک هر روز بیش از پیش احساس می شود.

در این بین آثار مخرب اشعه ماورای بنفش خورشید، امواج رادیویی، پارازیت ها، میکروب ها، باکتری ها،رادیکال های آزاد، ترکیبات متشکل از سوخت های فسیلی، استفاده از شوینده ها و لوازم آرایش ناسالم و غیر استاندارد، عادات اشتباه غذایی، کم تحرکی و در کل سبک غلط زندگی، سایه ای سنگین بر روی سلامت پوست بدن انداخته است که رفع آن مستلزم عزمی راسخ و بهره مندی از دانش و تکنولوژی روز می باشد.

اما راه حل چیست؟

گروه پزشکی کالا مدیکال سعی بر آن دارد که به صورت تخصصی در تکمیل زنجیره ی سلامت پوست به عنوان کاتالیزور عمل نموده و در انسجام و سرعت بخشی به انتشار دانش در حوزه مراقبت های پوستی کمک نماید.

شهرواندان دیجیتال، امروز با در دست داشتن ابزاری جادویی (گوشی های تلفن هوشمند) قادر به دستیابی به بهترین و به روز ترین منابع علمی هستند، اما در اغلب موارد در میان انبوهی از اطلاعات متنوع، درست یا نادرست، سرگردان و آشفته باقی می مانند.

گروه پزشکی کالا مدیکال متشکل از پزشکان و مدرسان زبده و خوشنام این حوزه از سلامت و به کارگیری کارشناسانی متخصص در عرصه مهندس پزشکی، سعی بر آن دارد که از میان انبوه اطلاعات، یک به یک و طبقه بندی شده مطالب را گردآوری و صحت آزمایی نموده و آن را در قالب آموزش های کوتاه (به صورت کلیپ و پادکست و مقالات) و برگزاری دوره های تخصصی مراقبت های پوستی (دوره های تئوری، عملی به همراه ارائه مدارک معتبر) در اختیار پزشکان و اسکین تراپیست های محترم قرار دهد.

به طور کلی چرخه سلامت پوست را می توان به شکل زیر تصویر نمود:

کالا مدیکال با بهره مندی از تجارب ذی قیمت اساتید حوزه مراقبت های پوستی، سعی بر آن دارد که با آموزش و تربیت متخصصین کارآزموده، پوست صورت و بدن را در برابر صدمات مختلف حفظ نماید و با تامین مرغوب ترین تجهیزات و محصولات مراقبتهای پوستی به پزشکان و اسکین تراپیست های گرامی کمک نماید تا با اطلاعاتی صحیح و ابزاری مناسب، بهترین نتایج را برای کلاینت های خود رقم بزنند.

درمان اثر بخش کلاینت ها توسط متخصصین پوست علاوه بر ایجاد حس رضایت و جذب مشتری بیشتر، باعث ترغیب هرچه بیشتر تمام اقشار جامعه به این مهم و برآورده شدن یکی از فاکتورهای مهم حوزه سلامت و رفاه اجتماعی شود. اسکین تراپی که می توان از آن به عنوان صنعتی نام برد که می تواند سهم بسزایی در اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم ایفا نماید، می تواند توسط تجهیز به دانش، هر روز موثرتر و سودآورتر عمل نماید.

همانطور که بالاتر هم ذکر شد، چرخه بهبود پوست و حفاظت از این دیوار دفاعی بدن پس از مراقبت های تخصصی پوست با تغییر صحیح سبک زندگی (Lifestyle) مانند استفاده از شوینده های مناسب، استفاده از سبزیجات تازه و ویتامین ها، پاک کردن آرایش قبل از خواب، استفاده از محصولات Home care متناسب و… کامل خواهد شد.

سخن آخر

گروه پزشکی کالا مدیکال به عنوان تیمی مجرب در زمینه مشاوره، آموزش و تامین تجهیزات و محصولات کلینیکال و خانگی مراقبت های پوستی وظیفه خود می داند که دین خود را به این عرصه که بعضا جولانگاه برخی سودجویان گردیده است به عنوان یک روشنگر پرداخت نماید و با در اختیار قراردادن صحیح ترین اطلاعات و جدیدترین متد پزشکی، دوشادوش دیگر کهنه سربازان این جبهه علمی به این آب و خاک خدمت نماید.

همانطور که تلویحا به آن اشاره شد، هدف از تشکیل گروه تخصصی کالا مدیکال از سال ۱۳۹۲ تا کنون، ایجاد بستری مناسب برای پیشرفت شاخه علمی اسکین تراپی و غنی سازی بیش از پیش این حوزه و مسلح کردن اسکین تراپیست های محترم به آخرین تجهیزات و محصولات مراقبتی پوست بوده و باعث افتخار ماست که رضایت همیشگی مشتریان، حمایت و پیشتیبانی فنی و تخصصی مداوم و مهم تر از همه ارائه دانش و تکنولوژی را در نهایت صداقت سرلوحه کارمان قرار دارد.

دوست دار شما

گروه پزشکی کالا مدیکال

مشاوره، آموزش و فروش تجهیزات و محصولات مراقبتی پوست و زیبایی