اسکین سیستم

اسکین سیستم برند نام آشنای ایتالیایی برای متخصصان پوست و زیباییست که بر پایه مواد طبیعی بوده و بدون هر گونه مواد مضر پاربن، تلوئن، SLS ها، پارافین و … می باشد. مواد شیمیایی، اسانس ها، مواد پایه، حلال هاو دیگر مواد موجود در محصوصلات آرایشی بهداشتی به راحتی از طریق پوست وارد گردش خون افراد می شود. اسکین سیستم برای جلوگیری از این تهدیدها برای سلامتی افراد و همینطور جلوگیری از بروز بیماری های مختلف، محصولات خود را طراحی و روانه بازار کرده است.

محصولات اسکین سیستم تماما ارگانیک بوده و حتی در آن از رایحه های مصنوعی رایج در دیگر محصولات مراقبتی و آرایشی پوست استفاده نشده است. از این رو اسکین سیستم برندی طبیعت دوست و سلامت محور است که می تواند در کابین پوستی متخصصان و یا روتین روزانه همه افراد، بدون ملاحظات ویژه قرار بگیرد.

محصولات اسکین سیستم ایتالیا

محصولات پوستی اسکین سیستم که از فرمولاسیون بایو پپتاید بهره می برند، بدون ماساژ و دستورزی زیاد جذب پوست می گردند و همین ریزمولکول بودن این محصولات پوستی باعث می شود بدون نیاز به تجهیزات و ماشین آلات مختلف فیشال، پاکسازی، لایه برداری و جذب مواد موثره بسیار زیاد آن صورت پذیرد.

هریک از محصولات اسکین سیستم ایتالیا بر پایه یکی ازمیوه ها، گیاهان و مواد طبیعی بوده و با دارا بودن ترکیبات ویژه ای مثل سینرژی ها که ترکیبی از اثربخشی های مختلف همراه با هم افزایی هر یک از آنها بر دیگریست مرحله ای خارق العاده در فیشال ایجاد میکند که در اصطلاح به آن Shock Action گفته می شود.

استفاده از جلبک ها، گیاهان دریایی و بهترین مواد طبیعی برای ساخت محصولات مراقبتی و درمانی پوست در برند ارگانیک اسکین سیستم می تواند تا حد زیادی ظاهر پوست را در طول زمان حفظ نماید.

طیف گسترده محصولات تخصصی شامل: محصولات پوست خشک، نرمال، چرب، ضد لک، جوانساز، آب رسان، دور چشم، لب، بدن و همینطور محصولات کار با رادیوفرکانسی و دیگر محصولات تخصصی و بعضا منحصر بفرد اسکین سیستم باعث محبوبیت روز افزون این برند شده است.

محصولاتی نظیر هفت اسید و نخ کلاژن اسکین سیستم را می توان در دسته محصولاتی از این کمپانی قرار داد که در بین اسکین تراپیست ها و کلینیک ها بسیار محبوب بوده و با گذشت زمان طرفداران بیشتری نیز پیدا کرده اند.

تیم تحقیقاتی کارخانه با دارا بودن دانش فنی بسیار بالا، بدون احتیاج به ترکیبات شیمیایی مضر، توانسته اند مسیری را فراهم کنند برای یک مراقبت پوستی همیشگی که افراد بدون مخاطرات مصرف بلندمدت دیگر محصولات از پوست خود در برابر افتادگی، دهیدراتاسیون، چربی، لک، نور خورشید و … حفظ نمایند. این محصولات ارگانیگ در محیطی کاملا مدرن و مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در امر تولید و بسته بندی محصولات بهداشتی تولید می شوند.

برند اسکین سیستم

در بازار رقابت برندهای زیادی مشغول فعالیت هستند که اکثر قریب به اتفاق آنها از ترکیبات شیمیایی و غیر طبیعی جهت اثربخشی سریع استفاده میکنند. این درمان های سریع که از طریق ترکیبات مضر انجام می شود با همان سرعتی که انجام می شود، از بین خواهد رفت و هیچ یک مسیری طولانی برای داشتن پوستی جوان و شاداب نیستند.

کالامدیکال به عنوان نماینده برند ایتالیایی اسکین سیستم با برگزاری دوره های مقدماتی و پیشرفته سعی بر آن دارد تا دانش استفاده از این محصولات بروز را در میان اسکین تراپیست های عزیز منتشر نموده و با افزایش استفاده از این محوصلات به عنوان محصولات کابین و یا هوم کر زمینه ساز افزایش هر چه بیشتر سلامت پوست در جامعه باشد.