۸۸۰,۰۰۰ تومان

کوکتل تقویت کننده مو رویتاکر Mesotherapy Cocktail Revitacare HairCare محصولی با کیفیت از کشور فرانسه و دارای تاییدیه CE اروپا می باشد. این کوکتل در حقیقت یک محلول مزوتراپی می‌باشد، برای افرادی که از ریزش موی سر رنج می‌برند یا دچار ضعف پیاز مو هستند. همچنین می‌تواند به عنوان یک محلول کمکی برای کاهش مشکلات این چنینی و افزایش رشد مجدد مو باشد. این محصول تنها داروی مزوتراپی ریزش مو غنی از زینک می‌باشد و علاوه بر توقف ریزش و رویش مجدد مو، سبب آبرسانی عمیق پوست سر و رفع کامل شوره سر بعد از دو جلسه می‎ شود

وظیفه اصلی کوکتل هیرکر رویتاکر، احیای فولیکول مو است زیرا همانطور که در ویژگی ها بیان شد، این محصول دارای آرژنین، گلوتامین، گلیسین، اورنیتین و ویتامین‌های گروه B است که برای تکثیر سلول‌ها ضروری است. این مواد مغذی رشد فولیکول مو را تقویت می‌کند و سیستئین و روی که دو جز اصلی کراتین هستند و فیبر را تشکیل می‌دهند، موجب تقویت و محافظت از فیبر مویرگی مو می شود و از آن‌ها برای تامین سلامتی و زیبایی مو ها استفاده می‌کند.

این محصول قابل استفاده به صورت مزوتراپی (تزریق مستقیم) است. البته برای استفاده از آن، می‌توانید از دستگاه‌های نیدلینگ و یا دستگاه مزوگان هم کمک بگیرید. اما به طور کلی تزریق به صورت مستقیم به عنوان بهترین روش شناخته می‎ شود.

جهت خرید محصولات
  • ژل و فیلر
  • بوتاکس
  • کوکتل و ویال
به دلیل نوسانات قیمت، حتما با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. در غیر این صورت خرید شما ثبت نخواهد شد!
شناسه محصول: Mesotherapy Cocktail Revitacare HairCare دسته: ,
logo-samandehi