بانداژ های اسکین سیستم

 • محصول اسکین سیستم ایتالیا
 • سه بانداژ با اکتیو ها و مواد موثره متفاوت
 • تاثیرات بسیار قوی و ماندگار
 • بانداژ ضد پیری پوست
 • باند گرمایی بدن
 • باند خنک کننده بدن
 • توضیح کامل عملکرد و اکتیوهای موجود در هر محصول به کامل در متن توضیح داده شده است. با مطالعه کامل می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

2,000,000 تومان

شناسه محصول: 2122 دسته: ,

بانداژ خنک کننده، گرم کننده و ضد پیری اسکین سیستم

بانداژ خنک کننده، گرم کننده و ضد پیری اسکین سیستم

بانداژ های اسکین سیستم که به نام بانداژ خیس نیز شناخته می شوند، از جدیدترین و مدرن ترین محصولات این کمپانی ایتالیایی بوده که در کمتر برندی می توان شاهد آن ها بود. این دسته شامل سه بانداژ به نام های Derma Slim Cold Body Bandage ، Thermo Slim Warm Body Bandage، Body Age می باشد که در ادامه به طور کامل به شناخت مواد موثره و اکتیوهای تشکیل دهنده آن خواهیم پرداخت.

بانداژ های خیس اسکین سیستم با فورمت 2 عدد بانداژ در بسته بندی طراحی شده و ازین بابت نیز می توان آسوده خاطر بود. در قسمت بعدی متن به طور کامل با اکتیو های این محصولات آشنا خواهیم شد. اما در این قسمت نوبت به آن رسیده تا با عملکرد این بانداژ ها آشنا شویم و کاربرد آن ها را ببینیم:

بانداژ خنک کننده بدن:

این بانداژهای خیس غنی شده از اکتیو های گیاهی، که برای مقابله با عیوب پوستی که در اثر احتباس آب در پوست ایجاد می شود، طراحی شده است. با استفاده ی آسان به سرعت در تحریک گردش خون، موثر بوده و باعث از بین رفتن مایعات اضافی لایه های پوستی می شود. این بانداژ برای ران، باسن و شکم مناسب است. حاوی: شاه بلوط هندی، هویج وحشی، زغال اخته، جلبک دریایی کلورلا، گیاه بشقابی یا قدح مریم، مریم گلی و رازک

بانداژ گرم کننده بدن:

باند گرمایی بدن، غنی از مواد اکتیو گیاهی با غلظت بالا طراحی شده برای مقابله با سلولیت و چربی موضعی می باشد. به راحتی قابل نفوذ است و ماده فعال با تحریک گرمازایی به سرعت عمل کرده و این فرآیند باعث افزایش مصرف انرژی می شود؛ در نتیجه به کاهش وزن کمک می کند. گرمازایی بافت چربی را تحریک می کند و به انحلال رسوبات چربی موضعی کمک می کند. مناسب برای ران ها، باسن، شکم و بازوهاست. باعث فرمدهی و بهبود کشسانی پوست نیز می شود. حاوی: فلفل دلمه ای، گیاه جینکو (کهن دار)، جینسینگ، گوارانا، گیاه دم اسبی و روسکوس آکولئاتوس (کوله خاس)

باند ضد پیری:

باند ضد پیری اسکین سیستم، غنی از مواد و اکتیوهای بسیار غلیظ که ایده آل برای کاهش اثرات گذشت زمان بر روی بدن است.پوست را بازسازی کرده، خاصیت ارتجاعی و درخشندگی می بخشد و رنگ پوست را یکنواخت می کند. حاوی: هیالورونیک اسید، کلاژن، Repro age، ماده مخاطی حلزون، عصاره جو و لاکتیک اسید

مواد موثره باندهای سه گانه اسکین سیستم

مواد موثره باندهای سه گانه اسکین سیستم

میخواهیم در این قسمت با بررسی اکتیوهای موجود در این باندها دریابیم عملکرد های ذکر شده در قسمت قبل چگونه ممکن هستند؟

1. بانداژ خنک کننده بدن (Derma Slim Cold Body)

 • Salvia Officinalis: تشکیل شده از اکتیوهای و مواد مفید مانند فلانوییدها، ویتامین B و C و دیگر مواد حیاتی برای تغذیه پوست می باشد که نقش مهمی را در آنتی اکسیدانی و تحریک پوست ایفا می کند. با کند کردن روند پیری لایه های پوست و استفاده از کلروژنیک اسید و دیگر مواد مفید تشکیل دهنده، با رادیکال های آزاد مبارزه می کند.
 • Asian Centella: عصاره این گیاه حاوی مقادیر زیادی از ویتامین A,B,C و کاروتن تشکیل شده که توانایی بالایی در تنظیم ترکیبات کلاژن و الاستین و زیر ساخت لایه درمیس داشته و باعث بهبود کیفیت پوست می شود. این ماده به سیستم لنفاوی در جذب مایعات اضافه و سبوم بدن کمک کرده و در عین حال باعث تحریک سیستم گوارش خون می شود، که این عملکرد نقش بالایی در از بین بردن عیوب سلولیتی می شود. از نارسایی وریدی جلوگیری کرده و آن را درمان می کند، تورم و سنگینی در پاها و مچ پ را برطرف می کند و به دیواره های عروقی کشش و استحکام می بخشد، بنابراین شروع مراحل التهابی و عوارض آنها را به تاخیر می اندازد.
 • Daucus Carota Sativa: عصاره هویج وحشی غنی از مواد معدنی و ویتامین A و B و کاروتن و دیگر مواد حیاتی برای تغذیه پوست می باشد. به سیستم لنفاوی کمک می کند تا سموم و مایعات اضافی را دفع کند، باعث تحریک گردش خون و در نتیجه اکسیژن رسانی بافت ها می شود و به پوست حالت هیدراته، ارتجاعی می بخشد.
 • Hop: مرطوب کننده، نرم کننده و تحریک کننده لایه اپیدرمی است. عصاره رازک در درمان زیبایی برای پیشگیری و درمان نواقص ناشی از پیری پوست و از دست دادن کشسانی پوست، استفاده می شود.
 • Horse Chestunt: عصاره دانه شاه بلوط هندی به خاطر خواص محافظت عروقی و ضد التهاب در لوازم آزایشی استفاده می شود. به طور خاص در درمان عیوب اعضای تحتانی، مانند ورم و سلولیت و اختلالات گردش خون مویرگی مناسب است.
 • Chlorella Seaweed: این جلبک غنی شده از پروتئین، چربی، کربوهیدرات، فیبر، نمک معدنی، ویتامین A,B,C,E می باشد که به متابولیسم صحیح بدن مخصوصا در هنگام پیری زودرس کمک می کندو با اثرات مخرب رادیکالهای آزاد مبارزه کرده و نقش مهمی را در عملکرد سم زدایی به عهده دارد.
 • FenuGreek: غنی از اسپونین، فیتواستروژن، آلکالوئیدها، ویتامین A,B,C,PP، لیزین، نمک معدنی است. دارای خاصیت نرم کنندگی، آنتی اکسیدانی و تحریک کننده می باشد و در نتیجه ماده اصلی فعال در درمان شل شدن، خشکی و استرچ مارکها است.

طریقه مصرف باند خنک کننده اسکین سیستم: دور مچ بپیچید به صورتی که هر دور بانداژ با دور قبلی 3/4 سانتی متر همپوشانی داشته باشد. بانداژ پای راست باید در خلاف جهت ساعت بوده و پای چپ در جهت عقربه های ساعت بانداژ را تا لگن، باسن و شکم ادامه دهید. پس از باندپیچی مراجعه کننده را به مدت 20 تا 30 دقیقه توسط کاور پلاستیکی کارتنه کنید. بانداژ ها را بردارید و درمان را توسط محصولات مخصوص همین لاین تکمیل کنید.

بانداژ خنک کننده بدن (Derma Slim Cold Body)

2. بانداژ گرم کننده بدن (Thermo Slim Warm Body)

 • Capsicum: فلفل دلمه ای، باعث تحریک گردش خون در سطح پوست و فعال کردن پروسه گرمایش بدن و در نتیجه بهبود عملکرد متابولیسم پایه سلولی می شود. بدین ترتیب باعث جذب ادما و کاهش چربی های موضعی می شود.
 • Ginkgo Biloba: گیاه جینکو، سرشار از جینکولیدهای A,B,C فلونوئیدها، فلاون ها و فلاوانول ها می باشد که دارای فعالیت ضد رادیکال آزاد است و اثر خود را با بهبود متابولیسم سلولی نشان می دهد. از پراکسیداسیون لیپیدی غشاء جلوگیری می کند و از لایه اندوتلیوم عروقی محافظت می کند که منجر به تثبیت نفوذ پذیری مویرگی و در نتیجه بهبود عملکرد گردش خون می شود.
 • Equisetum Arvense: گیاه دم اسبی، غنی از نمک های معدنی است و با خاصیت تصفیه کننده و ادرار آور، به طور موثر بر احتباس آب عمل می کند. غنی شده از فلانوییدها، اسپونین ها، اسید سالیسیلیک، استرهای اسید چرب، ویتامین سی، فیتوسترول ها، اسید مالیک، اگزالیک اسید می باشد و با استرچ مارک ها مقابله کرده و پوست را صاف می کند.
 • Panax Ginseng: جینسینگ، از پیری سلولی جلوگیری می کند و متابولیسم بافت را تحریک می کند. پوست را تقویت کرده و خاصیت ارتجاعی ایجاد می کند و مقدار بیشتری از اکسیژن را به بافت ها می رساند. همچنین گردش بهتر انرژی را تضمین می کند.
 • Guarana: گوارانا به دلیل غنی بودن از پلی فنول خواص آنتی اکسیدان بالایی دارد. تانین موجود در این گیاه باعث اعمال خواص ضدپیری و کافئین موجود در این گیاه باعث بهبود جریان خون و اکسیژن رسانی و تولید کلاژن و الاستین می شود.
 • Ruscus Aculeatus: روسکوس آکولئاتوس، در درمان پوست های حساس، دارای موپروز و مویرگ های شکننده استفاده می شود. به لطف خواص مفید که در بهبود گردش خون دارد، در درمان پاهای خسته و سنگین مبتلا به نارسایی وریدی تاثیرگذار است. اثر ضد ورم در مایعات بینابینی، ان را به یک ماده فعال طبیعی ضروری برای درمان عیوب پوستی سلولیت و پاقی موضعی تبدیل می کند.

طریقه مصرف باند گرم بدن اسکین سیستم: دور پاها از مچ بپیچید به صورتی که هردور بانداژ با دور قبلی 3/4 سانتی متر همپوشانی داشته باشد. بانداژ پای راست باید در خلاف جهت ساعت بوده و پای چپ در جهت عقربه های ساعت. بانداژ را تا لگن، باسن و شکم ادامه دهید. برای استفاده در بازوها، بانداژ را از آرنج تا شانه ها بپیچید و مانند دستور پاها ادامه دهید. پس از باندپیچی مراجعه کننده را به مدت 20 الی 30 دقیقه توسط کاور پلاستیکی بپوشانید. بانداژ ها را بردارید و با ماساژ سبک باقی مانده با جذب کنید و درمان را توسط محصولات مخصوص همین لاین تکمیل کنید.

بانداژ خنک کننده، گرم کننده و ضد پیری اسکین سیستم

3. باند ضد پیری بدن (Body Age)

 • Lactic Acid: لاکتیک اسید متعلق به خانواده اسیدهای آلفا هیدروکسی، قادر به شکستن پیوندهای ویتامین بین کراتینوسیتها است که باعث حذف آن ها می شود، بنابراین باعث ترمیم سریعتر سلول می شود. سنتر کلاژن و الاستین (پروتئینی که خاصیت ارتجاعی پوست را تحریک می کند) را تسریع می کند. در نهایت باعث انتقال مواد فعال موثرتر و کارآمدتر در سطحی ترین لایه های پوست شده و هرگونه رسوب ملانین موجود در پوست را از بین می برد. علاوه بر این، به لطف خواص ریزسنجی، قادر به جذب مولکول های آب تا عمیق ترین لایه های پوست است که پوست را نرم و مخملی می کند.
 • Hyaluronic Acid: در این فرمول ویژه، اسید هیالورونیک به راحتی از بافت پیوندی جذب می شود . روند جبران و بازسازی آن را تسهیل می کند. قرار گرفتن در محل اتصال ماتریس آمورف در جذب تعداد زیادی از مولکول های آب، درجه هیدراتاسیون، استحکام، انعطاف پذیری و ویسکوزیته را برای حفظ پوستی جوان تضمین می کند. علائم پیری را ترمیم می کند و از آسیب دیدن سلول ها به طور مستقیم از داخل یافت جلوگیری می کند، پوستی صاف، محکم و بدون چین و چروک از نتایج استفاده ازین ماده است.
 • Collagen: مولکول پروتئین برای سلامتی بافت همبند ضروری است. در فرمول هیدرولیز خود، سلول را برای سنتز کلاژن جدید آماده می کند و ماتریس خارچ سلولی را سازماندهی مجدد می کند. در هم افزایی با ویتامین های اسید هیالورونیک، A,B,C, سلولهای اپیدرم را مورد محافظت و تغذیه می کند و به آن ها امکان می دهد تا عمکرد های عادی خود را انجام دهند. این رویداد، روند طبیعی پیری را کندتر می کند، پوست را جوان تر می کند و روند های دژنراتیو که باعث خراب شدن زود هنگام می شوند ار مسدود می کند.
 • Snail Slime: ماده مخاطی حلزون، ماده لزج حلزون کنسانتره ای از مواد خاص آنتی اکسیدانی، تغذیه کننده و مرطوب کننده است. غلظت بالای کلاژن، الاستین، اسید گلیکولیک، آلانتونین، ویتامین A,E با پیری سلولی و اثر مضر رادیکالهای آزاد مبارزه کرده و بروز علائم پیری سلولی مانند چین و چروک ها را کاهش می دهد. اپیدرم را بازسازی می کند و نرم تر و الاستیک تر می کند، پوست را از ناخالصی ها تمیز کرده و رنگ آن را روشن می کند.
 • OAT Extract: عصاره جو،غنی از بتا گلوکان است، با تشکیل یک لایه محافظ برای پوست، آن را تغذیه می کند و عمیقا مرطوب می سازد، و آنچه پوست برای حفظ حیات و انعطاف پذیری اش لازم دارد را تامین می کندو از خشکی جلوگیری می کند و به پوست درخشندگی و حالت ابریشمی می بخشد و در عین حال پوست را از تهاجمات خارجی محافظت می کندو جو دوسر به لطف پروتئین های موجود در آن به حفظ ساختار پوست کمک می کندو تولید فیبروبلاست را تحریک می کند، چربی بیش از حد را کنترل می کند و سطح PH را تنظیم و نرمال می کند.
 • Repro-AGE: یک پپتید موثر است که باعث فعالسازی پتانسیل بازسای اپیدرم شده و از پیر شدن پوست جلوگیری کرده و باعث بهتر به نظر رسیدن پوست بالغ می شود. با بالارفتن سن، ظرفیت بازسازی سلولهای پایه اپیدرم کم شده و باعث پیر شدن پوست، از جمله به وجود آمدن چروک ها، از دست رفتن خواص کشسانی، تیرگی و کدری پوست می شود. ریپرویج پتانسیل بازسازی سلول ها را در سطح اپی ژنیک فعال می کند که باعث جوانسازی و درخشندگی و نرمی و کشسانی بیشتر پوست می شود. این ماده باعث کمتر به نظر رسیدن علائم پیری، جوانسازی پوست های بالغ، درخشندگی و استحکام پوست می شود.

طریقه مصرف باند گرم بدن اسکین سیستم: دور پاها از مچ بپیچید به صورتی که هردور بانداژ با دور قبلی 3/4 سانتی متر همپوشانی داشته باشد. بانداژ پای راست باید در خلاف جهت ساعت بوده و پای چپ در جهت عقربه های ساعت. بانداژ را تا لگن، باسن و شکم ادامه دهید. برای استفاده در بازوها، بانداژ را از آرنج تا شانه ها بپیچید و مانند دستور پاها ادامه دهید. پس از باندپیچی مراجعه کننده را به مدت 20 الی 30 دقیقه توسط کاور پلاستیکی بپوشانید. بانداژ ها را بردارید و با ماساژ سبک باقی مانده با جذب کنید و درمان را توسط محصولات مخصوص همین لاین تکمیل کنید.

بانداژ

Body Age, Derma Slim Cold Body, Thermo Slim Warm

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بانداژ های اسکین سیستم”