۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

کنسانتره ضدپیری چشم و لب حاوی گوجی بری SkinSystem اسکین سیستم ایتالیا Anti-Aging Concentrate Eyes And Lips with Gogi Berries مناسب برای تمام پوست ها است. این کنسانتره با عملکرد قوی در سفت کنندگی و براق شدن و استحکام پوست چشم و لب و همچنین دارا بودن از ویتامین هایی نظیر E,C، سلنیوم و امگا ۳و ۶ باعث محافظت از بافت پوست اطراف چشم و لب می شود. همپنین توانایی برطرف کردن خطوط ظریف اطراف آن ها را نیز دارد.

 

Blueberry: مناسب برای درمان پوست های قرمز، شکننده و حساس است. درواقع یک عمل آرامش بخش روی پوست های لطیف و مستعد ابتلا به قرمزی پوست، محافظت از تعادل آن، تقویت دفاع طبیعی و بهبود ظاهر آن است.

Rosa Centifolia Water: ترکیبی از عناصر تشکیل دهنده این گیاه مانند فلاونوئیدها و پکتین ها میباشند که دارای مقادیر زیادی از آنتی اکسیدان و مرطوب کننده ها درخود هستند. پکتین ها توانایی جذب مقادیر قابل توجهی آب را در داخل خود دارند که آن را آزاد می کنند، درحالی که فلاونوئیدها ساختار درم را از تجاوزهای خارجی محافظت می کنند. بنابراین به مرور زمان الاستیک و مرطوب میشوند.

Bisabolol: به لطف خاصیت تسکین دهنده آن، برای درمان پوست های حساس و لطیف مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع با انواع التهاب، قرمزی و تحریک پذیری متفاوت است. همچنین در معالجه بیماریهای پوستی مانند: درماتیت آتوپیک و سبورئیک و نیز در اختلال رنگدانه های پوستی مانند سختگی خورشیدی، لنتیگو سنلی و ملاسما میباشد.

Allantoin: یک مولکول اساسی برای سلامتی درم، سرشار از مواد آنتی اکسیدانی، تسکین دهنده، مرطوب کننده و ترمیم کننده پوست میباشد، از پوست دربرابر تجاوزات مضر رادیکالهای آزاد محافظت می کند و از پیری طبیعی پوست جلوگیری می کند. آن را به عمق تغذیه میکند و باعث ترمیم خود احیاء سلول های فیزیولوژیکی سلول های بدن می شود و به مرور زمان آن را جوان می کند.

Collagen: یک مولکول اساسی برای سلامتی بافت همبند میباشد. این ماده یک عمل مرطوب کننده و حمایت کننده مهم برروی پوست انجام می دهد، به خاطر خاصیت ارتجاعی از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند.

جهت خرید محصولات ژل و فیلر، حتما با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. در غیر این صورت خرید شما ثبت نخواهد شد!

شناسه محصول: Anti-Aging Concentrate Eyes And Lips with Gogi Berries-SkinSystem دسته: ,
logo-samandehi