۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان

کرم صورت کیوتن کوانزیم و ویتامین SkinSystem E اسکین سیستم ایتالیا Face Cream Coenzyme Q10 and Vitamin E مناسب برای انواع پوست می باشد. این محصول با خاصیت ضد پیری و آنتی اکسیدانی قوی باعث صاف کنندگی و محافظت از پوست در برابر استرس خواهد شد. همچنین این کرم صورت با افزایش کلاژن و الاستین باعث استحکام و افزایش خاصیت انعطاف پذیری می شود.

پوست صورت بسیار نازک است و به همین دلیل نسبت به عوامل آسیب رسان خارجی مانند آفتاب، باد، مه و سایر مواد آلاینده که می تواند به سرعت آب بدن را از بین ببرد حساس است. استفاده از مرطوب کننده ها و تغذیه کننده ها و سرم های بازسازی کننده برای افزایش اثرگذاری کرم ها ضروری است. قبل از کرم استفاده می شود و به حرکتی ضروری برای محافظت و آرامش پوست در طول روز و ترمیم و بازسازی پوست در طول شب ، تبدیل میشود. جذب سریع بافت لمس نشدنی غنی از آخرین نسل ثبت شده اکتیوهای تشکیل دهنده، برای محافظت از همه پوست ها، همه سن ها و همه ی نیازها. با درمانی مناسب پوست صورت می تواند با جوانی و شادابی به درخشش قبل بازگردد.

آزمایشگاه های اسکین سیستم یک لاین خاص و ویژه درمازمتیک برای مراقبت از هر نوع پوست و هرسن و هر نیازی، ایجاد کرده است. بافت کرمی غنی از عناصر فعال ثبت شده ی جدیدترین نسل برای تغذیه پوست های بالغ و کم آب، ژلهای مرطوب کننده بدون روغن مخصوص پوستهای جوان یا ناخالص، فرمولاسیون نوآورانه برای درمان لک های پوست با درمانی مناسب پوست میتواند با جوانی و شادابی به درخشش قبل بازگردد.

Vitamin E:

توکوفرول با عمل به عنوان محافظ لیپیدهای موجود در غشای سلولی و حفظ تعادل آب مناسب پوست، وضعیت سطح پوست را بهبود می بخشد. ویتامین A را تثبیت می کند، از پوست در برابر تجاوزات مضر رادیکالهای آزاد محافظت می کند. نقش اساسی در شکل گیری فرآیندهای احیا کننده بافت های آسیب دیده در برابر نور خورشید دارد. این ماده دارای یک ضد چروک مهم است که از بروز آن جلوگیری می کند و روند پیری زودرس پوست را به تاخیر می اندازد. همچنین برای پوست جوان به دلیل اقدام پیشگیرانه فرآیندهای اکسیداتیو مناسب است.

جهت خرید محصولات ژل و فیلر، حتما با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. در غیر این صورت خرید شما ثبت نخواهد شد!

صاف
شناسه محصول: Face Cream Coenzyme Q10 and Vitamin E-SkinSystem دسته: ,
logo-samandehi