۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان

کرم صورت پوست های چرب آلوورا و کلاژن SkinSystem اسکین سیستم ایتالیا Face Cream Oily Skins Aloe vera and Collagen با خاصیت لیفت سریع مناسب برای پوست های چرب و حساس است. این کرم سرشار از انواع ویتامین ها شامل A,B,C,E می باشد و با درمان پوست های آلوده و تنظیم کنندگی سبوم پوست باعث جلوگیری از روند پیری سلول ها میشود. همچنین دارای خاصیت ضدچین و چروک بوده و سم زدا و ضدباکتری نیز هست.

پوست صورت بسیار نازک است و به همین دلیل نسبت به عوامل آسیب رسان خارجی مانند آفتاب، باد، مه و سایر مواد آلاینده که می تواند به سرعت آب بدن را از بین ببرد حساس است. استفاده از مرطوب کننده ها و تغذیه کننده ها و سرم های بازسازی کننده برای افزایش اثرگذاری کرم ها ضروری است. قبل از کرم استفاده می شود و به حرکتی ضروری برای محافظت و آرامش پوست در طول روز و ترمیم و بازسازی پوست در طول شب ، تبدیل میشود. جذب سریع بافت لمس نشدنی غنی از آخرین نسل ثبت شده اکتیوهای تشکیل دهنده، برای محافظت از همه پوست ها، همه سن ها و همه ی نیازها. با درمانی مناسب پوست صورت می تواند با جوانی و شادابی به درخشش قبل بازگردد.

آزمایشگاه های اسکین سیستم یک لاین خاص و ویژه درمازمتیک برای مراقبت از هر نوع پوست و هرسن و هر نیازی، ایجاد کرده است. بافت کرمی غنی از عناصر فعال ثبت شده ی جدیدترین نسل برای تغذیه پوست های بالغ و کم آب، ژلهای مرطوب کننده بدون روغن مخصوص پوستهای جوان یا ناخالص، فرمولاسیون نوآورانه برای درمان لک های پوست با درمانی مناسب پوست میتواند با جوانی و شادابی به درخشش قبل بازگردد.

جهت خرید محصولات ژل و فیلر، حتما با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. در غیر این صورت خرید شما ثبت نخواهد شد!

صاف
شناسه محصول: Face Cream Oily Skins Aloe vera and Collagen-SkinSystem دسته: ,
logo-samandehi