۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان

کرم صورت پوست خشک و حساس زهر افعی SkinSystem اسکین سیستم ایتالیا Face Cream Dry and Sensetive Skin-Vitamin E,A محصولی کامل و موثر برای آرامش بخشی به پوست حساس شما. این کرم با افزایش قابل توجه هیدراتاسیون بافت پوست و کاهش انقباضات عضلات به واسطه زهر افعی باعث روشن کنندگی و کاهش چین و چروک خواهد شد. لازم به ذکر است افزایش خاصیت ارتجاعی پوست وبه دنبال آن جوانسازی پوست از دیگر کاربرد های تخصصی این محصول است.

پوست صورت بسیار نازک است و به همین دلیل نسبت به عوامل آسیب رسان خارجی مانند آفتاب، باد، مه و سایر مواد آلاینده که می تواند به سرعت آب بدن را از بین ببرد حساس است. استفاده از مرطوب کننده ها و تغذیه کننده ها و سرم های بازسازی کننده برای افزایش اثرگذاری کرم ها ضروری است. قبل از کرم استفاده می شود و به حرکتی ضروری برای محافظت و آرامش پوست در طول روز و ترمیم و بازسازی پوست در طول شب ، تبدیل میشود. جذب سریع بافت لمس نشدنی غنی از آخرین نسل ثبت شده اکتیوهای تشکیل دهنده، برای محافظت از همه پوست ها، همه سن ها و همه ی نیازها. با درمانی مناسب پوست صورت می تواند با جوانی و شادابی به درخشش قبل بازگردد.

آزمایشگاه های اسکین سیستم یک لاین خاص و ویژه درمازمتیک برای مراقبت از هر نوع پوست و هرسن و هر نیازی، ایجاد کرده است. بافت کرمی غنی از عناصر فعال ثبت شده ی جدیدترین نسل برای تغذیه پوست های بالغ و کم آب، ژلهای مرطوب کننده بدون روغن مخصوص پوستهای جوان یا ناخالص، فرمولاسیون نوآورانه برای درمان لک های پوست با درمانی مناسب پوست میتواند با جوانی و شادابی به درخشش قبل بازگردد.

جهت خرید محصولات ژل و فیلر، حتما با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. در غیر این صورت خرید شما ثبت نخواهد شد!

صاف
شناسه محصول: Face Cream Dry and Sensetive Skin-SkinSystem دسته: ,
logo-samandehi