۹۵۰,۰۰۰ تومان۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان

کرم صورت اسید هیالورونیک و کلاژن SkinSystem اسکین سیستم ایتالیا Face Cream Hyaloronic Acid and Collagen مناسب برای انواع پوست خصوصا پوست های بالغ می باشد. این کرم با بازسازی فورمینگ پوست و مرطوب کنندگی و نرم کنندگی پوست باعث کاهش چین و چروک پوست خواهد شد. همچنین وظیفه ضدعفونی کنندگی و ضدقارچی را به بهترین نحو برای شما به انجام می رساند.

پوست صورت بسیار نازک است و به همین دلیل نسبت به عوامل آسیب رسان خارجی مانند آفتاب، باد، مه و سایر مواد آلاینده که می تواند به سرعت آب بدن را از بین ببرد حساس است. استفاده از مرطوب کننده ها و تغذیه کننده ها و سرم های بازسازی کننده برای افزایش اثرگذاری کرم ها ضروری است. قبل از کرم استفاده می شود و به حرکتی ضروری برای محافظت و آرامش پوست در طول روز و ترمیم و بازسازی پوست در طول شب ، تبدیل میشود. جذب سریع بافت لمس نشدنی غنی از آخرین نسل ثبت شده اکتیوهای تشکیل دهنده، برای محافظت از همه پوست ها، همه سن ها و همه ی نیازها. با درمانی مناسب پوست صورت می تواند با جوانی و شادابی به درخشش قبل بازگردد.

آزمایشگاه های اسکین سیستم یک لاین خاص و ویژه درمازمتیک برای مراقبت از هر نوع پوست و هرسن و هر نیازی، ایجاد کرده است. بافت کرمی غنی از عناصر فعال ثبت شده ی جدیدترین نسل برای تغذیه پوست های بالغ و کم آب، ژلهای مرطوب کننده بدون روغن مخصوص پوستهای جوان یا ناخالص، فرمولاسیون نوآورانه برای درمان لک های پوست با درمانی مناسب پوست میتواند با جوانی و شادابی به درخشش قبل بازگردد.

Hyaluronic Acid:

در این فرمول ویژه، اسید هیالورونیک به راحتی از بافت پیوندی جذب می شود و روند جبران و بازسازی آن را تسهیل می کند. قرار گرفتن در محل اتصال ماتریس آمورف در جذب تعداد زیادی از مولکول های آب، درجه هیدراتاسیون، استحکام، انعطاف پذیری و ویسکوزیته را برای حفظ پوستی جوان تضمین می کند. به عنوان مولکول تاثیر، بافت را بهم متصل می کند، علائم پیری را ترمیم می کند و از آسیب دیدن سلول ها مستقیما از داخل بافت جلوگیری می کند، پوست صاف و محکم و بدون چین و چروک به نظر میرسد.

Collagen:

مولکول پروتئین برای سلامتی بافت همبند ضروری است. در فرمول هیدرولیز خود “سلول” را برای سنتز کلاژن جدید آماده می کند و ماتریس خارج سلولی را سازماندهی مجدد می کند. در هم افزایی با ویتامین های اسید هیالورونیک A,B,C، سلولهای اپیدرم را محافظت و تغذیه می کند و به آنها امکان می دهد عملکردهای عادی خود را انجام دهند. این روند طبیعی پیری را کندتر می کند، پوست را جوان تر می کند و روندهای دژنراتیو که باعث خراب شدن زود هنگام می شوند را مسدود می کند.

 

جهت خرید محصولات ژل و فیلر، حتما با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. در غیر این صورت خرید شما ثبت نخواهد شد!

صاف
شناسه محصول: Face Cream Hyaloronic Acid and Collagen-SkinSystem دسته: ,
logo-samandehi