۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

کرم بدن سلولیت SkinSystem اسکین سیستم ایتالیا Noctur Slim Cream حاوی ماده ناکتور شیپ، میکروپات کافئین، فلفل دلمه ای، روغن بادام شیرین خالص می باشد. این کرم در ساعات بعد از استعمال و در طول شب به صورت تدریجی عمل میکند وبا کمک گیری از مواد تشکیل دهنده فعال خاص در درمان عیوب پوست مانند سلولیت و چربی موضعی موثر است. باعث نرمی و کشسانی و درخشندگی پوست میشود و خواص کاهش دهنده چربی و بازسازی کننده دارد.

Nocturshape:

در واقع مواد فعال بیوتکنولوژیکال با منشا دریای است که با استفاده از ریتم شبانه روزی بدن با آنزیم ناکترناین که در واقع یک پروتئین دخیل در چربی زایی است مقابله میکند. در طول شب بدن ما استراحت کرده و متابولیسم سلولی کاهش پیدا میکند دقیقا در همین موقع است که آنزیم ناکترناین به اوج خود رسیده و باعث تجمع چربی میشود. ناکتور شیپ با محدود کردن عملکرد ناکتورناین از تجمع چربی ها جلوگیری میکند. ندول چربی را کاهش داده و باعث بهبود کلی سلولیت و درخشندگی پوست میشود.

Capsicum:

باعث تحریک گردش خون در سطح پوست و فعال کردن پروسه گرمایش بدن و در نتیجه بهبود عملکرد متابولیسم پایه سلولی میشود. بدین ترتیب باعث جذب ادما و کاهش چربی های موضعی میشود.

Pure sweet Almond Oil:

به دلیل خواص نرم کنندگی و بازسازی و آنتی اکسیدانی از پوسته پوسته شدن پوست جلوگیری کرده و مانع کم آبی لایه اپیدرم میشود. به دلیل غنی بودن از ویتامین ها و آنتی اکسیدان های معدنی و اسیدهای چرب باعث تولید کلاژن و الاستین شده و از کاهش خاصیت کشسانی و درخشش پوست جلوگیری میکند.

جهت خرید محصولات ژل و فیلر، حتما با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. در غیر این صورت خرید شما ثبت نخواهد شد!

شناسه محصول: Noctur Slim Cream-SkinSystem دسته: ,
logo-samandehi