۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

ماسک پوست های نرمال روغن آرگان SkinSystem اسکین سیستم ایتالیا Normal Skin Face Mask Argan Bio Oil مناسب برای پوست های جوان دارای چروک اولیه و حتی پوست های حساس، ملتهب و قرمز می باشد. این ماسک با خاصیت آنتی اکسیدانی و نرم کنندگی، صاف کنندگی و رطوبت دهندگی پوست را به ارمغان می آورد. همچنین ترمیم کننده بافت های کم آب و ترک خورده و پاک کننده عمقی پوست بر پایه روغن آرگان نیز هست.

Argania Spinosa:

روغن آلی آرگان یک آنتی اکسیدان، نرم کننده، مرطوب کننده و بسیار تحریک کننده است. به دلیل داشتن ویتامین ها و چندین اسید چرب ضروری یکی از مهمترین روغن ها برای جوان سازی پوست است. استخراج شده از میوه درخت ارگانیا اسپیونوزا، که فقط در جنوب مراکش رشد میکند. یک اکسیر واقعی زیبایی به حساب می آید.

Shea Butter:

غنی از ویتامین، مغذی و دارای آنتی اکسیدان در عین حال یک غشای محافظتی بر روی پوست ایجاد میکند که پوست را در برابر آلودگی های خارجی در امان نگه می دارد و همچنین پوست را نرم و منعطف نگه میدارد.

 

ماسک های صورت لاین درموکازمتیک اسکین سیستم را نمیتوان در مراقبت از پوست نادیده گرفت. درمان متمرکز که تمام مواد مورد نیاز پوست برای حفظ کشش، درخشندگی و زیبایی را برای مدت طولانی فراهم میکند. مرطوب کننده، تغذیه کننده، بازسازی کننده و تصفیه کننده، بازگرداندنPH نرمال پوست و محافظت در مقابل آسیب های خارجی مثل رادیکال های آزاد، دود، سیگار و دیگر آلودگی ها.

با اثر عالی و تحریک کننده به پوست اجازه میدهد تا آخرین نسل اکتیوها به آسانی و به راحتی به عمق پوست نفوذ کرده و باعث نرمی پوست و باز شدن منافذ برای دریافت هرگونه مواد مغذی مورد نیاز آن میشود.

نتیجه آن احساس شادابی و درخشانی و سلامتی فوری پوست میباشد. این لاین شامل ماسک های مختلف برای همه ی پوست ها با همه نیازهاست.

جهت خرید محصولات ژل و فیلر، حتما با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. در غیر این صورت خرید شما ثبت نخواهد شد!

شناسه محصول: Normal Skin Face Mask Argan Bio Oil-SkinSystem دسته: ,
logo-samandehi