۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

ماسک پوست خشک و حساس زهر افعی SkinSystem اسکین سیستم Dry and Sensitive Skins Face Mask Syn-Ake با آب رسانی فوق العاده و عمیق به پوست و کاهش انقباض عضلات به واسطه وجود زهر افعی باعث مبارزه با چین و چروک و خشک سطح پوست می شود. همچنین این ماسک باعث درمان بیماری های پوستی نظیر اگزما، پسوریازیس و اختلالات رنگدانه ای می شود. از دیگر مشخصات ارین محصول می توان به نرم کنندگی، بهبود انعطاف پذیری و روشن کنندگی پوست اشاره کرد.

Allantoin:

یک مولکول اساسی برای سلامتی درم، سرشار از مواد آنتی اکسیدانی، تسکین دهنده، مرطوب کننده و ترمیم کننده پوست میباشد، از پوست دربرابر تجاوزات مضر رادیکالهای آزاد محافظت می کند و از پیری طبیعی پوست جلوگیری می کند. آن را به عمق تغذیه میکند و باعث ترمیم خود احیاء سلول های فیزیولوژیکی سلول های بدن می شود و به مرور زمان آن را جوان می کند.

Collagen:

یک مولکول اساسی برای سلامتی بافت همبند میباشد. این ماده یک عمل مرطوب کننده و حمایت کننده مهم برروی پوست انجام می دهد، به خاطر خاصیت ارتجاعی از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند.

Bisabolol:

به لطف خاصیت تسکین دهنده آن، برای درمان پوست های حساس و لطیف مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع با انواع التهاب، قرمزی و تحریک پذیری متفاوت است. همچنین در معالجه بیماریهای پوستی مانند: درماتیت آتوپیک و سبورئیک و نیز در اختلال رنگدانه های پوستی مانند سختگی خورشیدی، لنتیگو سنلی و ملاسما میباشد.

Shea Butter:

غنی از ویتامین، مغذی و دارای آنتی اکسیدان در عین حال یک غشای محافظتی بر روی پوست ایجاد میکند که پوست را در برابر آلودگی های خارجی در امان نگه می دارد و همچنین پوست را نرم و منعطف نگه میدارد.

جهت خرید محصولات ژل و فیلر، حتما با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. در غیر این صورت خرید شما ثبت نخواهد شد!

شناسه محصول: Dry and Sensitive Skins Face Mask Syn-Ake-SkinSystem دسته: ,
logo-samandehi