۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

ماسک مخصوص پوست چرب آلوورا-کلاژن-زینک اکساید SkinSystem اسکین سیستم ایتالیا Oily Skin Face Mask Aloe Vera-Collagen-Zinc Oxide حاوی بیسابولو و مناسب برای پوست های چرب، ملتهب، حساس و قرمز می باشد. مصرف این محصول با سم زدایی و خاصیت ضدباکتری، درمان پوست های چرب و حساس را در پی خواهد داشت. همچین در درمان بیماری های پوستی نظیر اگزما و اختلالات رنگ دانه ای ناشی از آفتاب و سالخوردگی نیز بسیار موفق عمل میکند. این ماسک باعث کاهش روند پیری پوست و تنظیم PH و ترشح سبوم نیز هست.

ماسک های صورت لاین درموکازمتیک اسکین سیستم را نمیتوان در مراقبت از پوست نادیده گرفت. درمان متمرکز که تمام مواد مورد نیاز پوست برای حفظ کشش، درخشندگی و زیبایی را برای مدت طولانی فراهم میکند. مرطوب کننده، تغذیه کننده، بازسازی کننده و تصفیه کننده، بازگرداندن PH نرمال پوست و محافظت در مقابل آسیب های خارجی مثل رادیکال های آزاد، دود، سیگار و دیگر آلودگی ها.

با اثر عالی و تحریک کننده به پوست اجازه میدهد تا آخرین نسل اکتیوها به آسانی و به راحتی به عمق پوست نفوذ کرده و باعث نرمی پوست و باز شدن منافذ برای دریافت هرگونه مواد مغذی مورد نیاز آن میشود.

نتیجه آن احساس شادابی و درخشانی و سلامتی فوری پوست میباشد. این لاین شامل ماسک های مختلف برای همه ی پوست ها با همه نیازهاست.

جهت خرید محصولات ژل و فیلر، حتما با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. در غیر این صورت خرید شما ثبت نخواهد شد!

شناسه محصول: Oily Skin Face Mask Aloe Vera-SkinSystem دسته: ,
logo-samandehi