۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

ماسک صورت ضد پیری سلول های بنیادی سیب SkinSystem اسکین سیستم ایتالیا Anti-Againg Face Mask Apple Steam Cells مناسب برای همه پوست ها و حاوی شی باتر و Allantion و Bisabolol می باشد. این ماسک بی نظیر با سم زدایی در برابر آلودگی های خارجی مقابله میکند همچنین دارای خاصیت آنتی اکسیدانی می باشد که بیماری هایی نظیر اگزما، پسوریازیس و اختلالات رنگدانه ای را درمان میکند. صاف کنندگی، رطوبت دهی و تحریک و بازسازی سلول های پوست از دیگر خاصیت های از ماسک است.

Vitamin E:

توکوفرول که یک ماده مهم و آنتی اکسیدانی محسوب می شود با اثرات مضر رادیکالهای آزاد مقابله می کند. این فرمول ویژه به راحتی جذب پوست می شود بنابراین باعث فراهم شدن تغذیه لازم و مناسب برای سلول ها و چربی های پوست و کند شدن روند پیری فیزیولوژیکی میشود.

Shea Butter:

غنی از ویتامین، مغذی و دارای آنتی اکسیدان در عین حال یک غشای محافظتی بر روی پوست ایجاد میکند که پوست را در برابر آلودگی های خارجی در امان نگه می دارد و همچنین پوست را نرم و منعطف نگه میدارد.

Allantion:

یک مولکول اساسی برای سلامت بافت اثر مرطوب کنندگی و محافظت کنندگی بر روی پوست است. بهبود انعطاف پذیری پوست نتیجه خاصیت ضد چروک دارد. عمیقا باعث تغذیه و تحریک سلول ها میشود و باعث جوان ماندن پوست در طول زمان میشود.

جهت خرید محصولات ژل و فیلر، حتما با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. در غیر این صورت خرید شما ثبت نخواهد شد!

شناسه محصول: Anti-Againg Face Mask Apple Steam Cells-SkinSystem دسته: ,
logo-samandehi