۳۵۰,۰۰۰ تومان

ماسک بوتانیک جلبک SkinSystem اسکین سیستم ایتالیا Algo Botanic Mask مناسب برای انواع پوست ها می باشد. این ماسک با سم زدایی از سموم جمع شده در پوست و تحریک متابلویسم سلولی و فعال سازی مجدد جریان خون باعث کاهش چین و چروک های سطحی و علائم پیری خواهد شد. همچنین این محصول سرشار از ویتامین هایی نظیر E.D.C.B و عناصر کمیاب به واسطه وجود جلبک می باشد که در روشن کنندگی و درخشش پوست بی نظیر عمل میکند.

ماسک های صورت لاین درموکازمتیک اسکین سیستم را نمیتوان در مراقبت از پوست نادیده گرفت. درمان متمرکز که تمام مواد مورد نیاز پوست برای حفظ کشش، درخشندگی و زیبایی را برای مدت طولانی فراهم میکند. مرطوب کننده، تغذیه کننده، بازسازی کننده و تصفیه کننده، بازگرداندنPH نرمال پوست و محافظت در مقابل آسیب های خارجی مثل رادیکال های آزاد، دود، سیگار و دیگر آلودگی ها.

با اثر عالی و تحریک کننده به پوست اجازه میدهد تا آخرین نسل اکتیوها به آسانی و به راحتی به عمق پوست نفوذ کرده و باعث نرمی پوست و باز شدن منافذ برای دریافت هرگونه مواد مغذی مورد نیاز آن میشود.

نتیجه آن احساس شادابی و درخشانی و سلامتی فوری پوست میباشد. این لاین شامل ماسک های مختلف برای همه ی پوست ها با همه نیازهاست.

جهت خرید محصولات ژل و فیلر، حتما با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. در غیر این صورت خرید شما ثبت نخواهد شد!

شناسه محصول: Algo Botanic Mask-SkinSystem دسته: ,
logo-samandehi