دستگاه لاغری کول اسکالپتینگ

تماس بگیرید

 • از بهترین دستگاه های لاغری
 • دارای هندپیس های قدرتمند کرایو لیوپلیز
 • اندرمولوژی یا LPG
 • RF، کویتیشن و پدهای لیپولیزر
 • موتور قدرتمند
 • سیستم کولینگ با دمای زیر صفر (چیلر)
 • گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ده ساله

لاغری و تناسب اندام با دستگاه cool sculpting

لاغری و تناسب اندام با دستگاه cool sculpting

دستگاه لاغری کول اسکالپتینگ یکی از جدیدترین و در عین حال موثرترین دستگاه های لاغری و شکل دهی بدن است. این دستگاه با موتور قدرتمند خود و کیفیت بالای ساخت هندپیس ها، به صورت تضمینی، حتی چربی هایی که نسبت به ورزش و رژیم مقاومت نشان می دهند را نیز از بین می برد. این دستگاه دارای هندپیس های کرایو لیپرولیز، اندرمولوژی یا LPG، آر اف، کویتیشن و پدهای لیپولیزر است که در ادامه متن به بررسی آن ها خواهیم پرداخت؛ با ما همراه باشید:

کرایولیپولیز نامی است که روی این روش جدید لاغری گذاشته شده است، روشی غیر تهاجمی برای کاهش چشمگیر و موثر چربی در نواحی از بدن که چربی انباشت شده است. با استفاده از اسکالپتینگ در مناطق تحت درمان، تری گلیسیرید موجود در چربی ها بدون آسیب به بافت‌های اطراف کاهش خواهد یافت. در عین حال باعث سفت شدن پوست شده و با سیستم خنک کننده چیلر قدرتمند خود باعث می شود دمای سطح پوست نیز کنترل شده و همواره پایین بماند. این دمای پایین باعث می شود تا کمترین درد ممکن در حین درمان حس شود.

دستگاه لاغری کول اسکالپتینگ

معرفی هندپیس های کول اسکالپتینگ

کول اسکاپتینگ عملکرد بسیار خوبی در امر لاغری دارد اما به چه علت؟ هندپیس هایی که از موتور قوی دستگاه قدرت خود را تامین می کنند مهمترین عامل این تاثیر گذاری هستند. اما در این قسمت می خواهیم به شناخت این هندپیس ها بپردازیم:

 • یکی از مهمترین هندپیس های دستگاه هندپیس کرایو یا کرایو لیپولیز نام دارد؛ اما این هندپیس چگونه عمل می کند؟

کرایولیپولیز یک روش غیر تهاجمی برای از بین بردن چربی و لاغری موضعی است. در این روش با سردسازی سلول های چربی زیر جلدی عمل لیپولیز، شکستن سلول های چربی تحریک می شود، بدون اینکه بافت های مجاور یا پوست آسیب ببینند. کرایولیپولیز برای کاهش چربی در نواحی مشخص بدن بکار می رود و بیشتر برای کاهش چربی در شکم و پشت استفاده می شود. اما باید در نظر گرفت که کرایولیپولیز راه حل دائمی برای از بین بردن چربی نیست.

با وجود اینکه این روش باعث کاهش سلول های چربی می شود، نمیتوان مانع از افزایش اندازه سلول های چربی باقی مانده شود، بنابراین افراد باید از طریق ترکیب رژیم غذایی و ورزش یا جلسات کرایولیپولیز بیشتر کاهش چربی خود را حفظ کنند. این روش زمان بهبودی و عوارض جانبی بسیار اندکی دارد. پس از جلسه درمان، چربی درطول یک دوره دو تا چهار ماهه شکسته می شود و منجر به از بین رفتن چربی و لاغری موضعی می شود که کاملا طبیعی و نرمال به نظر می رسد.

این هندپیس از طریق ایجاد دمای زیر صفر باعث کریستالیزه شده سلول های مولد چربی شده و اکثر سلول های چربی در اثر این سرما از بین رفته و سپس به دنبال این اتفاق چربی های موضعی شروع به ریزش کرده و بافت مورد نظر روز به روز تحلیل می رود. در مقایسه با سیستم های لیزرلیپولیزر و ساکشن احتمال برگشت چربی به حداقل می رسد ولی هیچگاه به صفر نمی رسد.

بعد از انجام کرایو یا فریز بافت چربی، نوبت به تخلیه چربی ها از موضع فریز شده فرد فرا می رسد و از آنجاییکه هر بافت مرده ای در بدن موجود زنده به عنوان جسم خارجی شناخته شده پس باید توسط گلبولهای سفید (فاگوسیتها) خورده شده و پس از تجزیه از طریق کبد به سیستم گوارشی فرد رفته و به همراه مدفوع از بدن خارج شود.

معرفی هندپیس های کول اسکالپتینگ

 • هندپیس مهم دیگر کول اسکالپتینگ، اندرمولوژی یا LPG نام دارد

اندرمولوژی (وکیوم بافتی با فرکانس مشخص): ساختار این روش (رولر وکیوم ماساژ) شامل یک پمپ وکیوم است که به یک کنترولر دیجیتال سپرده شده است. میزان و شکل موج واکیوم آن توسط یک نرم افزار ویژه تنظیم و به نحو دلخواه درمانگر، به موضع مورد نظر اعمال می گردد. اپلیکاتورهای آن در شکل ها و اندازه های گوناگون، مطابق با ساختار آناتومیکی بدن، طراحی شده تادر همه قسمت های بدن مورد استفاده قرار گیرند.

در داخل تعدادی از اپلیکاتورها گردونه هایی تعبیه شده است که وقتی پوست توسط وکیوم به داخل حفره مکش می شود در لابه لای گردونه ها قرار می گیرد و بدین ترتیب چرخش گردونه ها ماساژ اضافه ای را به بافت اعمال می کند. مکانیزم عمل این سیستم ها به نحوه اعمال وکیوم بستگی دارد. این هندپیس در نهایت موجب افزایش جریان خون مویرگی، درناژ لنفاوی، افزایش متابولیسم، کوچک شدن سایز سلول های چربی، تحریک فیبرو بلاست ها (سلولهای کلاژن ساز) و افزایش خاصیت ارتجاعی بافت همبند می گردد.

در ضمن این هندپیس کول اسکاپتینگ بر روی بافت های عمقی پوست نیز تاثیر گذاشته و با تقویت بافت همبند و تحریک ساخت کلاژن باعث رفع سلولیت در ناهمواری های پرتقالی شکل پوست نیز می شود تا در نهایت مانع شل شدن و افتادگی پوست منطقه مورد نظر گردد.

دیگر هندپیس کول اسکاپتینگ که در امر لاغری در کنار ماست آر اف نام دارد (RF)

 • دیگر هندپیس کول اسکاپتینگ که در امر لاغری در کنار ماست آر اف نام دارد (RF)

فرکانس رادیویی که یکی از انواع امواج الکترومغناطیسی با فرکانس بالا است که می تواند از طریق لایه چربی به درم و بافت زیر جلدی نفوذ کند، گرما را به عمق پوست ببرد و سپس بازسازی بافت عمیق پوست را تسریع کند. RF می تواند توسط امپدانس، از پوست انرژی تولید کند که می تواند باعث افزایش دمای لایه چربی در مدت زمان بسیار کوتاهی شود و این گرما روی کلاژن در لایه درم نیز اثر می گذارد. کلاژن در لایه درم بلافاصله پس از افزایش دما و تکثیر کلاژن جدید منقبض می شود تا به اثر کشیدن پوست، بهبود رنگدانه ها، بهبود رنگ کلی پوست و رفع چین و چروک دست یابد.

 • کویتیشن، هندپیس قدرتمند دیگری که در این دستگاه کامل به لاغری ما کمک خواهد کرد

کویتیشن با استفاده از تکنیکی مشابه با تکنیک سونوگرافی یعنی استفاده از امواج اولتراسوند موجب در هم شکستن سلولهای چربی به وسیله  مولکول های آب می شود. در واقع برخورد امواج التراسوند با مولکول های آب سبب تشکیل و فوران حباب های ریز در آب می شود که به این فرآیند کویتیشن گفته می شود. بنابراین این هندپیس به وسیله امواج اولتراسوند سبب تشکیل حباب های ریز در اطراف سلول های چربی و لرزش و فوران درون آن ها خواهدشد.

با شکسته شدن پیوند میان سلول های چربی، این سلول ها دچار از هم گسستگی شده و چربی درون سلولی و آب درون سلولی حاصله از طریق سیستم لنفاوی و ادرار از بدن خارج می گردد. این مکانیزم موجب تبدیل چربی درون سلولی (تری گلیسیرید) به گلیسرول و اسیدهای چرب آزاد می شود و با ورود گلیسرول به درون خون صرف سوخت و ساز می شود.

پنجمین و آخرین هندپیس دستگاه پدهای لیپو لیزر نام دارد

 • پنجمین و آخرین هندپیس دستگاه پدهای لیپو لیزر نام دارد

پد های لیپو لیزر یا همان لیزرهای کم توان دیگر هندپیس دستگاه بوده که خود شامل شش هندپیس برای استفاده در نقاط مختلف بدن است. این هندپیس ها به نوعی تکمیل کننده سایر درمان های لاغری است که با هندپیس های دیگر کول اسکالپتینگ انجام گرفته است. مکانیزم این هندپیس ها به این شکل بوده که با هدف قرار دادن سلول های چربی و تحت تاثیر قرار دادن آن ها با اشعه لیزر باعث از بین رفتن آن ها می شود.

موارد منع مصرف و نکات استفاده از کول اسکاپتینگ

موارد منع مصرف و نکات استفاده از کول اسکاپتینگ

 • احساس درد ممکن است در حین درمان حس شود اما اگر درد بیش از حد بوده و باعث قرمزی پوست شود، درمان باید متوقف شود.
 • کلیه هندپیس ها را به آرامی روی پوست بدن یا صورت حرکت دهید و اجازه ندهید در یک نقطه از پوست متوقف شوند.
 • دستگاه را روی کودکان کمتر از 7 سال استفاده نکنید همچنین کودکان بالای 7 سال نیز احتیاج به مشاوره پزشکی دارند.
 • در صورت ابتلا به تب، التهاب، درماتیت (آکنه، اگزما، تبخال)، زگیل، زخم های باز یا اخیرا بخیه شده، بیماری های جدی و پیشرونده (سرطان، ایدز، هپاتیت، بیماری های خونی،  انعقاد خون و…) از این دستگاه استفاده نکنید.
 • در صورت انجام عمل جراحی طی دو ماه گذشته و یا داشتن رگ های واریسی برای درمان حتما با پزشک معالج مشورت کنید و از استفاده سرخود از کول اسکالپیتنگ دوری کنید.
 • هرگز از دستگاه برای خانم باردار و خانم هایی که در دوران قاعدگی هستند، استفاده نکنید.
 • دستگاه را می توان در تمام نواحی خارجی و سالم بدن به جز چشم، بینی، گلو، گوش و ناحیه تناسلی استفاده کرد.
 • نباید بدون توصیه پزشکی در داخل دهان، یا روی غشای مخاطی یا روی نوک سینه ها و خال ها استفاده شود.
 • اگر مراجعه کننده دارای بیماری صرع است به هیچ عنوان ازین دستگاه استفاده نکنید.
 • این دستگاه نباید توسط افراد مبتلا به بیماری روانی استفاده شود.

قیمت کول اسکالپتینگ cooll sculpting

 • کسانی که بیماری های قلبی داشته و یا از ضربان ساز قلب استفاده می کنند، نباید با این دستگاه درمان شوند.
 • در صورت درمان طولانی مدت با داروهایی مانند ضد التهاب، ضد انعقاد، آنتی بیوتیک ها یا اگر پوست شما با کوچکترین ضربه کبود می شود، قبل از استفاده با پزشک خود مشورت کنید.
 • مراجعه کننده باید پیش از شروع درمان هرگونه زیور آلات و جواهرات را باز کرده و بعد به درمان مشغول شود.
 • استفاده منظم از دستگاه باعث دریافت بهترین نتایج می شود پس بهتر است استفاده از آن را برای مدت طولانی قطع نکنید.
 • پیروی نکردن از دستور العمل‌های عملیاتی و توصیه‌های پزشک معالج ممکن است باعث کسب نتایجی کمتر از حد انتظار شود.
 • از دستگاه بیش از زمان توصیه شده استفاده نکنید. 
 • اگر علائم شما بهبود نیافت یا در مورد مصرف آن شک دارید، با پزشک خود مشورت کنید.
 • زمان تاثیر ممکن است بسته به سن شما، عادات زندگی (سطح فعالیت بدنی، رژیم غذایی و غیره) متفاوت باشد.
 • دستگاه فقط برای استفاده حرفه ای طراحی شده است، هرگونه استفاده شخصی از این دستگاه ممنوع است.
 • زمان کار مداوم ماشین نباید از 1 ساعت تجاوز کند. بهترین راه این است که برق را قطع کنید، اجازه دهید ماشین برای 20-30 دقیقه استراحت کند.
 • هرگز از اسید قوی یا باز قوی یا الکل برای تمیز کردن دستگاه استفاده نکنید. (از نمک فیزیولوژیکی برای تمیز کردن دستگاه استفاده کنید.)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه لاغری کول اسکالپتینگ”